Capital T e pranon publikisht: Kam qenë i lidhur me një nga vajzat e showbizit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 07-04-2020 Capital T e pranon publikisht: Kam qenë i lidhur me një nga vajzat e showbizit (FOTO)

Reperi i njohur, Capital T, është treguar gjithmonë shumë i rezervuar në lidhje me jetën e tij private.

Mirëpo së fundmi, i ndodhur në karantinë ka bërë një përjashtim dhe iu ka kthyer përgjigje ndjekësve në Instastory.

Ndër të tjera Capitali bëri publik për herë të parë faktin, që ka qenë i lidhur me vajzë nga shoWbizi.

Megjithatë ai ka preferuar të mos tregojë emër apo të japë ndonjë detaj.

441353-330x600.jpg

Screenshot_19.png

Screenshot_20.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087001323699951
array(1) { ["section"]=> string(89) "capital-t-e-pranon-publikisht-kam-qene-i-lidhur-me-nje-nga-vajzat-e-showbizit-foto-201783" }