Carla Bruni shpreh xhelozinë për Sarkozy: Nëse bën interesantin me një femër ia pres…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:04 20-07-2019 Carla Bruni shpreh xhelozinë për Sarkozy: Nëse bën interesantin me një femër ia pres…

Bashkëshortja e ish-presidentit francez Nicolas Sarkozy, Carla Bruni ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin radiofonik ‘Femmes puissantes’.

Ndryshe nga herët e tjera, ajo ka zbuluar shumë sekrete jeta e saj private dhe ka treguar se është mjaft xheloze për Sarkozyn.

‘Nëse Nicolas Sarkozy do të bënte interesantin me një femër të bukur i pres fytin. Kështu që ai nuk e bën kurrë këtë gjë’, tha këngëtarja.

Bruni tregoi gjithashtu se është shumë e dashuruar me ish-presidentin dhe madje ka komentuar dhe për fjalët se ajo ishte shkaku që ai dhe ish bashkëshortja e tij Cecilian u ndan.

‘Nuk kemi qenë shkaku i prishjes së ndonjë gjëje. Nuk kishte hi në takimet tona dhe nuk kemi thyer ndonjë gjë’, ka thënë Carla.

Kujtojmë që këngëtarja ishte pak kohë më parë në Shqipëri ku dhe dha një koncert në Butrint.Carla-Bruni-et-Nicolas-Sarkozy@Voici.jpeg

carla-bruni-sarkozy-1-a.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35619592666626
array(1) { ["section"]=> string(90) "carla-bruni-shpreh-xhelozine-per-sarkozy-nese-ben-interesantin-me-nje-femer-ia-pres-172769" }