'Çava gardhin me policë', Aurela Gaçe tregon për performancën e saj në stadiumin e ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:23 20-11-2019 'Çava gardhin me policë', Aurela Gaçe tregon për performancën e saj në stadiumin e ri

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe performoi të dielën në inagurimin e stadiumit të ri 'Air Albania', ku u zhvillua edhe ndeshja Francë-Shqipëri.

Mirëpo duket se gjithçka nuk ka përfunduar me kaq dhe ajo ka postuar në Instagram një video nga performanca e saj.

Aurela tregon se ka vepruar si një tifoze e çmendur duke vrapuar dhe çarë gardhin.

Me humor, këngëtarja ka deklaruar se herën tjetër do t'i lutet trajnerit ta fusë në lojë se ka shumë rezistencë.

Postimi i plotë:

E megjithese aty ishte gardh more gardh me polici, une ,nje tifoze e cmendur ,e çava gardhin e vrapoja qe te mos me kapnin
Eh,.... une kujtova ne fakt se isha me e shpejte se policia, por ata s'me paskan pare fare
Here tjeter, i lutem trajnerit te me fusë ne lojè se kam rezistence per 90minuta
..... Isha e lumtur qe ndodhesha mes jush... E lumtur me zerin tuaj qe buciste me kengen aq te dashur e kaq domethenese per te gjithe ne, Shqiptarinë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073940753936768
array(1) { ["section"]=> string(89) "cava-gardhin-me-police-aurela-gace-tregon-per-performancen-e-saj-ne-stadiumin-e-ri-186546" }