Cavani, jo më sulmues i PSG

Publikuar tek: sport, më 20:16 07-03-2015 Cavani, jo më sulmues i PSG

Uruguaiani Edison Cavani duket se do të shkojë tëk ekipi i Atletico Madrid sezonin e ardhshëm.

Aktualisht sulmues i PSG, Cavani do t’i drejtohet klubit spanjoll të futbollit. Diego Simeone, trajneri argjentinas, është duke biseduar me futbollistin 29 vjeçar për ta bindur që të transferohet në Vicente Calderon.

Ndërkohë që nga momenti që Cavani ndodhet te ekipi i PSG ka luajtur 71 ndeshje dhe ka shënuar 41 gola.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097789764404297
array(1) { ["section"]=> string(31) "cavani-jo-me-sulmues-i-psg-5257" }