Çdo ditë që kalon, e rinon Anjezën ?!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 27-01-2015 Çdo ditë që kalon, e rinon Anjezën ?!

Kudo ku ajo shfaqet na mahnit me format e saj fizike.  Anjeza Branka, përpos prokupimeve që ka si  nënë, arrin të gjejë kohë dhe  të kujdeset për veten  dhe karrierën.  Ajo ka pozuar me dekoltenë e saj të hapur, si një harpë e vërtetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094919204711914
array(1) { ["section"]=> string(38) "cdo-dite-qe-kalon-e-rinon-anjezen-1648" }