Cekja i Beratit tregon si po kalon karantinën: U çamë me ashure, zihemi me gruan...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 09-04-2020 Cekja i Beratit tregon si po kalon karantinën: U çamë me ashure, zihemi me gruan...

Aktori i humorit Sejfulla Myftari, i njohur si Cekja i Beratit ka treguar si po kalon këto ditë në karantinë.

Në një lidhje me emisonin "Vizioni i pasdites" nga shtëpia, ai ka deklaruar se po qendron me bashkëshorten dhe djalin. Aktori u ankua se konsumon përditë ashure dhe si në çdo familje debatet nuk mungojnë.

‘Gruaja gatuan dhe vetëm gatuan se secili nga ne ka preferencat e tij. Dua mish me fasule, dua gjë tjetër, e më the të thashë. U çamë duke ngrënë ashure, darkë më darkë ashure. Po ndenje në shtëpi do zihesh. Më thoshte ime shoqe nuk u mblodhe njëherë në shtëpi. Ja i thashë u mblodha tani. Paradite dal një ore vetëm në një mini-lulishte që kemi afër. Kur më afrohet njeri u them 'të lutem se më pret një shok në telefon, i flas nga jashtë’, u shpreh Cekja.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093979835510254
array(1) { ["section"]=> string(85) "cekja-i-beratit-tregon-si-po-kalon-karantinen-u-came-me-ashure-zihemi-me-gruan-202025" }