Çelja e negociatave, ironizon Strazimiri: Seria e dytë e Habeamus 'datam'! Shikim të këndshëm

Publikuar tek: politike, më 14:00 30-04-2019 Çelja e negociatave, ironizon Strazimiri: Seria e dytë e Habeamus 'datam'! Shikim të këndshëm

Ish deputeti i PD, Gent Strazimiri ka komentuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama, i cili përgënjeshtroi opozitën për refuzimin e kërkesës për të hapur negociatat e Shqipërisë në BE, teksa tha se kjo është ligësi e të dëshpëruarve që duan dështimin e Shqipërisë.

Strazimiri ka publikuar një deklaratë të kryeministrit të bërë në vitin 2018 dhe deklaratën e sotme, ndërkohë që e ironizon keq.

“Habeamus "datam" II...!!!
Që ta marrin vesh "ata që duan dështimin e Shqipërisë", Shqipëria nuk dështoi as këtë radhë por, thjesht po pret t'i caktojnë atë datën që ia patën caktuar njëherë që në 2018!!!!
Dhe tani vijojmë transmetimet tona me programin me gënjeshtra: Habeamus "datam" (seria e dytë)!
Shikim të këndshëm!!!”, shkruan ish-deputeti.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094618797302246
array(1) { ["section"]=> string(95) "celja-e-negociatave-ironizon-strazimiri-seria-e-dyte-e-habeamus-datam-shikim-te-kendshem-162407" }