Celtic shkakton tërmet në faqen zyrtare të Ilir Metës, presidentit ‘i ikën mendja’ për ekipin skocez

Publikuar tek: aktualitet, më 11:00 09-12-2019 Celtic shkakton tërmet në faqen zyrtare të Ilir Metës, presidentit ‘i ikën mendja’ për ekipin skocez

Presidenti Ilir Meta ka treguar se përveç politikës, jashtë kostumit zyrtar ka shumë pasione të tjera.

Një ndër ta është edhe futbolli, ku Meta ka treguar se nuk lë ndeshje pa ndjekur.

Më e fundit ka qenë mbrëmjen e djeshme, ku finale e Kupës së Ligës së Skocisë e ka fituar ekipi i Celtic.

Kreu i shtetit ka publikuar në Tëitter një foto, në të cilën shfaqen futbollistët Scott Broën dhe Fraser Forsterme medaljet e fituara.

Kujtojmë që kapiteni i Celtic, Broën nuk ka mundur që ta festojë si duhet suksesin pasi medalja që kishte varur në qaf i është këputur.

Momenti është regjistruar dhe është përhapur në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as shakatë e ndjekësve të medias online.

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03377890586853
array(1) { ["section"]=> string(104) "celtic-shkakton-termet-ne-faqen-zyrtare-te-ilir-metes-presidentit-i-iken-mendja-per-ekipin-skocez-188838" }