"Celula terroriste islamike" hidhet në erë për të mos u dorëzuar te ushtria ruse (Video)

Publikuar tek: bota, më 20:30 24-08-2017

Ky është momenti kur një celulë e dyshuar terroriste islamike hidhet në erë për të mos iu dorëzuar ushtrisë ruse.

Shtëpia është zbuluar në fshatin Psedach, në jug perëndim të Rusisë, në Republikën e Ingushetisë.

Shërbimet sekrete ruse dhe forcat ushtarake rethuan shtëpinë, dhe pas disa minutash shkëmbim zjarri u kërkuan të dorëzohen. Por në këtë moment ndodh edhe shpërthimi që i vrau të gjithë terroristët e dyshuar brenda shtëpisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I bie lotaria, ja fatlumja që fitoi 758 milion dollarë
Studentët transformojnë dhomën e gjumit, ja pamjet luksoze »
Article Logic
Execution time: 0.011394023895264
array(1) { ["section"]=> string(90) "celula-terroriste-islamike-hidhet-ne-ere-per-te-mos-u-dorezuar-te-ushtria-ruse-video-90098" }