Ceremoni përkujtimore në nder të dëshmorëve të demokracisë në Shkodër, merr pjesë dhe politikani shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 11:25 01-04-2017 Ceremoni përkujtimore në nder të dëshmorëve të demokracisë në Shkodër, merr pjesë dhe politikani shqiptar

Nesër në orën 10:30, në sheshin “2 Prilli” në Shklodër do të organizohet ceremonia përkujtimore në nderim të katër dëshmorëve të demokracisë, Arben Broci, Bujar Bishanaku, Besnik Ceka, Nazmi Ktyeziu.

Pjesë e ceremonisë do jenë dhe persnalitete të rëndësishëm publik si dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

17498604_1450791408295720_852171301233725289_n.jpg17634686_1450791401629054_444816457505903256_n.jpg17634298_1450791411629053_4225337629730233753_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentojnë të grabisin pikën e grumbullimit të hekurit në Vaqarr por diktohen nga roja
Kapet me 20 kile drogë në “Don Bosko”, arrestohet 23 vjeçari (EMRI dhe VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010733127593994
array(1) { ["section"]=> string(110) "ceremoni-perkujtimore-ne-nder-te-deshmoreve-te-demokracise-ne-shkoder-merr-pjese-dhe-politikani-shqiptar-73768" }