Ceremonia e dasmës së bujshme të vajzës së Fatmir Mediut dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës, foto ekskluzive

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:18 17-09-2016 Ceremonia e dasmës së bujshme të vajzës së Fatmir Mediut dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës, foto ekskluzive

Sapo ka nisur ceremonia e dasmës së bujshme të vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës të njohur për biznesin e tij të miellit Fiqiri Iasmaili.

Newsbomb.al mëson se dasma e Bledianit dhe Selmës po mbahet në hollin e Pallatit të Brigadave për shkak të reshjeve të shiut dhe për organizimin me detaj të gjithçkaje është  kujdesur "Geraldina Spossa" dhe për regjinë kundeset ‘Weddingline’.

Kryebashkiaku ka zgjedhur ambientet e “Sheraton” në ceremoninë me mbi 350 të ftuar ndërsa Mediu ka zgjedhur hotelin luksoz me 5 yje, "Plaza" që ndodhet në qendër të Tiranës por ka vendosur të zhvillojë një ceremoni private me rreth 100 të ftuar./ Newsbomb.al

vajza.jpg

vajza2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069842100143433
array(1) { ["section"]=> string(116) "ceremonia-e-dasmes-se-bujshme-te-vajzes-se-fatmir-mediut-dhe-djalit-te-kryebashkiakut-te-vores-foto-ekskluzive-53241" }