Ceremonia e lamtumirës për Zarife Hasanajn, irritohet rrjeti me këtë gjest të Ramës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 10-05-2019 Ceremonia e lamtumirës për Zarife Hasanajn, irritohet rrjeti me këtë gjest të Ramës

Ditën e sotme iu dha lamtumira e fundit dëshmores së Atdheut, nëntetares Zarife Hasanaj, e cila humbi jetën gjatë një misioni në Letoni.

Pjesë e ceremonisë ka qenë edhe kryeministri Edi Rama ndërsa gjithçka është transmetuar live në ErTv.

Ajo që ka rënë në sy të ndjekësve dhe i ka irrituar së shumti, është ky emoji i gëzuar që nuk gjen kurrsesi vend në këtë ditë zie.

‘ERTV Live :) Lavdi përjetë dëshmores së atdheut, nëntetares Zarife Hasanaj’, shkruan stafi i Ertv por e qeshura shkatërron gjithë kuptimin e fjalisë.

 

Screenshot_7.jpgScreenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067670345306396
array(1) { ["section"]=> string(89) "ceremonia-e-lamtumires-per-zarife-hasanajn-irritohet-rrjeti-me-kete-gjest-te-rames-163731" }