Ceremonia e PS, makinat luksoze mijëra dollarëshe bllokojnë qendrën e Tiranës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:33 13-07-2016 Ceremonia e PS, makinat luksoze mijëra dollarëshe bllokojnë qendrën e Tiranës

Makina nga më luksozet dhe me vlerë mijëra dollarë kanë mbushur dje qendrën e Tiranës. Nëse do kaloje dje në mbrëmje pranë selisë së Partisë Socialiste dhe sheshit “Skenderbej” të dukej vetja sikur po shihje nga afër paradën e sheikëve në Dubai.

Por në fakt nuk bëhet fjalë për sheikët arabë, por për ata shqiptarë që kanë marrë pjesë në ceremoninë e 25 vjetorit të Partisë Socialiste.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020812034606934
array(1) { ["section"]=> string(82) "ceremonia-e-ps-makinat-luksoze-mijera-dollareshe-bllokojne-qendren-e-tiranes-46403" }