Çështja Doshi/ Nishani thërret Kryeprokurorin

Publikuar tek: aktualitet, më 15:42 03-03-2015 Çështja Doshi/ Nishani thërret Kryeprokurorin

Është zhvilluar para pak minutash një takim mes Presidentit Nishani dhe Kryeprokurorit Llalla. Takimi Nishani-Llalla ka qenë një takim i mbyllur për mediat dhe Presidenca nuk ka dashur të japë asnjë informacion.

Objekti i takimit mësohet se ka qenë atentati i palnifikuar ndaj deputetit Tom Doshi, të cilin vetë Doshi e denoncoi para mediave ditën e djeshme.

Takimi mes Presidentit Nishani dhe Kryeprokurorit Llalla ka zgjatur rreth një orë. Ky takim vjen pas një tjetër takimi që kryeprokurori Llalla ka zhvilluar në Kryeministri me kryeministrin Rama dhe  ministrin Tahiri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Braho për Berishën: Të ruajë qetësinë, të enjten surpriza për të në Kuvend
Legalizimet falas, ALUIZNI shpërndan 250 leje në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.011211156845093
array(1) { ["section"]=> string(49) "ceshtja-doshi-nishani-therret-kryeprokurorin-4875" }