Çfarë bën Fiori Dardha në studion e emisionit "BOOM" kur nuk është në transmetim (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 24-01-2017 Çfarë bën Fiori Dardha në studion e emisionit

Fiori Dardha ka publikuar një video gjatë periudhës kur kamerat kanë qenë hapur por emisioni “BOOM” nuk ka qenë në transmetim.

Moderatorja e emisionit investigativ ja ka marrë këngës duke kërcyer dhe duket shumë e lumtur.

“Kur kamerat janë hapur, por nuk je në transmetim.  Pak para fillimit të emisionit!  Unq nuk di as të këndoj e as të kërcej, ama guxoj!”,-shkruan Fiori teksa ka publikuar videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032160043716431
array(1) { ["section"]=> string(90) "cfare-ben-fiori-dardha-ne-studion-e-emisionit-boom-kur-nuk-eshte-ne-transmetim-video-66556" }