Çfarë bën Ilir Meta në kohën e lirë në Gjeorgji

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:16 16-09-2015 Çfarë bën Ilir Meta në kohën e lirë në Gjeorgji Kreu i Kuvendit Meta, mbrëmë në Tbilisi

Ilir Meta mbrëmë në Gjeorgji.

Kreu i Kuvendit ka zhvilluar ditën e djeshme një vizitë në Gjerogji ku u prit nga homologu i tij David Usupashvili.

Por kjo vizitë nuk ka qenë vetëm punë për kryeparlamentarin. Meta ka kaluar një mbrëmje argëtimi në Tbilisi. Në shoqërinë e mikut të tij, kreu i Kuvendit ka hequr disa gota verë dhe një darkë modeste, faturën e së cilës nuk dimë të themi me siguri se kush e ka paguar.

Themi modeste pasi pjata e Metës duket disi e boshatisur. Siç duket, kryeparlamentari vazhdon t’i përmbahet me korrektesë dietës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094859600067139
array(1) { ["section"]=> string(53) "cfare-ben-ilir-meta-ne-kohen-e-lire-ne-gjeorgji-20928" }