Çfarë bënte Rama në studio gjatë kohës që kishte publicitet? Publikohet video

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:45 31-03-2016

Në faqen e emisionit “Tonight” në facebook është publikuar një video gjatë kohës që kryeministri Edi Rama dhe gazetarja Ilva Tare ishin “off record”.

Në momentin kur në tv po jepeshin reklamat, Rama nuk ka humbur mundësinë për t’i kushtuar pak minuta pasionit të tij, pikturës. Ai ka vizatuar diçka në bllokun që mbante mbi tavolinë, por nga video është e vështirë të dallosh se çfarë.

Gjithsesi, vetë Rama e pranoi pasi u rikthyer në transmetimim se gjatë pushimit kishte vizatuar brenda në bllok, por pa e specifikuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092120170593262
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-bente-rama-ne-studio-gjate-kohes-qe-kishte-publicitet-publikohet-video-36547" }