Çfarë do ndodh me çadrën? PD dhe aleatet marrin vendimin

Publikuar tek: aktualitet, më 20:55 16-05-2017 Çfarë do ndodh me çadrën? PD dhe aleatet marrin vendimin

Nata e sotme po rrezulton mjaft dinamike, në mbledhjen e tretë mes anëtarve të Opozitës është marrë një vendim i rëndësishëm.

Burime jo zyrtare nga selia e Partisë Demokratike thonë se në takimin e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha me aleatët është rënë dakord që të vijojë protesta në çadër.

Ndërkohë vlen të kujtohet që për 48 orë bëhen 90 ditë nga ngritja e saj para Kryeministrisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 15 vjeçares, anestezisti përlot rrjetin: Edhe unë do vetëvritesha... Nuk kam mënyrë tjetër
Bie Instagram në të gjithë botën »
Article Logic
Execution time: 0.010143041610718
array(1) { ["section"]=> string(61) "cfare-do-ndodh-me-cadren-pd-dhe-aleatet-marrin-vendimin-78872" }