Çfarë e ka Fernando Çiljetën, ja fjalët që i thotë i biri(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:56 25-07-2016 Çfarë e ka Fernando Çiljetën, ja fjalët që i thotë i biri(VIDEO)

Çiljeta Xhilaga ka postuar një video me Fernandon në faqen e saj në Instagram, ku e pyet të birin se çfarë e ka të ëmën. Ai thotë që e ka zemër dhe yll.

Komentet e fansave kanë qenë shumë të përzemërta për të dy. Duket që këngëtarja është shumë e lidhur me të birin. 

 

????????

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on Jul 25, 2016 at 12:34pm PDT

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010958909988403
array(1) { ["section"]=> string(68) "cfare-e-ka-fernando-ciljeten-ja-fjalet-qe-i-thote-i-biri-video-47715" }