Çfarë e tmerroi Vlorën mbrëmjen e djeshme, banorët ngrihen të gjithë në këmbë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:42 16-05-2017 Çfarë e tmerroi Vlorën mbrëmjen e djeshme, banorët ngrihen të gjithë në këmbë

Qetësia e natës siç duket nuk është ndjerë tek qytetarët e Vlorës. 

Rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm, shpërthimi i një automjeti ka ngritur në këmbë të gjithë lagjen e lungomarës.

Automjeti nuk dihet ende nëse ka shpërthyer qëllimisht apo nga faktorë të jashtëm.

Banorët e lagjes të frikësuar nga ajo që ndodhi bëjnë me dije se në vendngjarje ka mbërritur menjëherë zjarrëfikësja dhe ka stabilizuar situatën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhduket aeroplani mbi trekëndëshin e Bermudes
Moderatorja e njohur shqiptare mbetet pa fjalë, reagon për vdekjen e 15 vjeçares »
Article Logic
Execution time: 0.010557889938354
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-e-tmerroi-vloren-mbremjen-e-djeshme-banoret-ngrihen-te-gjithe-ne-kembe-78856" }