'Çfarë formash!', Ronela Hajati nuk di të ndalet, tërbon Instagramin me foton e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:39 10-07-2020 'Çfarë formash!', Ronela Hajati nuk di të ndalet, tërbon Instagramin me foton e fundit Ronela Hajati

Ronela Hajati mesa duket ka nisur një "fushatë" fotosh seksi dhe tejet provokuese në rrjete sociale. Këngëtarja e njohur është shumë aktive në Instagram, ku publikon foto e video nga jeta e saj personale, por jo vetëm.

Së fundmi bukuroshja që pushtoi mediat rozë pas lidhjes me këngëtarin Young Zerka, ka publikuar një foto nga seti i saj fotografik në plazh, teksa me bikini vishnje ka teguar format perfekte. Me një bel të hollë, por e kolme në pjesën e poshtme, Ronela i ka lënë të gjithë "me gojë hapur".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094718933105469
array(1) { ["section"]=> string(88) "cfare-formash-ronela-hajati-nuk-di-te-ndalet-terbon-instagramin-me-foton-e-fundit-213456" }