Çfarë gafe bëri Eduart Ndocaj që ka bërë Mira Kazhanin mos pushojë së qeshuri deri në “pranverë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:04 01-02-2016 Çfarë gafe bëri Eduart Ndocaj që ka bërë Mira Kazhanin mos pushojë së qeshuri deri në “pranverë”

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj, ka qenë sot i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” më Top Channel, nën moderimin e Eno Popit dhe Mira Kazhanin.

Siç e do “tradita”, Ndocaj ka bërë edhe një postim nga rrjeti social ku ka njoftuar ndjekësit e tij për prezencën në emision por në vend të shkruante “Wake-Up”, ka shkruar “Make Up- (grim)”

“I madh Eduart Ndocaj sot në Make Up. Hahaha... Do pushoj së qeshuri në pranverë”, shkruan ndërkaq Kazhani.

kom.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089631080627441
array(1) { ["section"]=> string(100) "cfare-gafe-beri-eduart-ndocaj-qe-ka-bere-mira-kazhanin-mos-pushoje-se-qeshuri-deri-ne-pranvere-31473" }