Çfarë i bëri bashkë politikanët Rama, Berisha, Basha dhe Ruçi

Publikuar tek: politike, më 13:32 18-02-2018 Çfarë i bëri bashkë politikanët Rama, Berisha, Basha dhe Ruçi

Kuvendi i Kosovës sot në orën 12:00 mban seancën solemne, me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë. 

Në Kuvendin e Kosovës kanë mbërritur personalitete të njohura nga politika e vendit, rajonit dhe botës.

Të pranishëm janë dhe politikanët shqiptarë, kryeministri Edi Rama, ish-kryeministri Berisha, kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, dhe jo vetëm.

Sakaq, në Kuvend kanë mbërritur dhe Bernard Kuchner, William Woker, Fatmir Sejdiu, Agim Çeku, Pandeli Majko, Eliot Engel etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010141134262085
array(1) { ["section"]=> string(66) "cfare-i-beri-bashke-politikanet-rama-berisha-basha-dhe-ruci-110662" }