Çfarë i dhuroi Shkëlzeni Arminës në “Shën Valentin’, e zbulon blogerja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 14-02-2017 Çfarë i dhuroi Shkëlzeni Arminës në “Shën Valentin’, e zbulon blogerja (FOTO)

Shkëlzen Berisha surprizon shpeshherë Arminën, dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe në këtë ditë të veçantë të të dashuruarve.

Shkëlzeni i ka dhuruar një buqetë me trëndafilla të kuq dhe të bardhë në formën e zemrës.

“Kur merr shumë surpriza në këtë ditë special”,-shkruan Armina teksa ka publikuar dhe foton romantike, shtrirë mbi dysheme dhe e veshur me shumë finesë.

 

 armina.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010104179382324
array(1) { ["section"]=> string(78) "cfare-i-dhuroi-shkelzeni-armines-ne-shen-valentin-e-zbulon-blogerja-foto-68705" }