Çfarë i ka ndodhur Era Istrefit, transformohet komplet por do t'ju "çmendë" me të pasmet e rrumbullakëta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 14-07-2017 Çfarë i ka ndodhur Era Istrefit, transformohet komplet por do t'ju

Era Istrefi një nga këngëtaret që gjithmonë guxon me pamjen, e çuditshme por përherë “trendy”.

Flokët e saj kanë tërhequr shpesh vëmendjen e të gjithëve, me ngjyrat e ndezura stilin e ç'regullt dhe format që zgjedh t'i stilojë.

Këtë hera këngëtarja ka vendosur të ndryshojë sërish stilin e flokëve dhe ngjyrën. Era duket se është transformuar komplet sepse gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë tek ngjyrat e hapura.

Tani me stilin e ri, flokë të zeza e të prera këngëtarja ka vendosur të provokojë edhe me veshjen duke nxjerrë në pah të pasmet e rrumbullakëta, shkruan newbomb.al.

Shikoni kombinimin që ka bërë dhe jepni mendimin tuaj në lidhje me ndryshimin?

Screenshot_9.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_11.jpgScreenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072557926177979
array(1) { ["section"]=> string(107) "cfare-i-ka-ndodhur-era-istrefit-transformohet-komplet-por-do-t-ju-cmende-me-te-pasmet-e-rrumbullaketa-86187" }