Çfarë i ka ndodhur presidentit? Meta ndërpret fjalën dhe kollitet në konferencë: Më falni se…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 11-06-2019 Çfarë i ka ndodhur presidentit? Meta ndërpret fjalën dhe kollitet në konferencë: Më falni se…

Presidenti Ilir Meta ka dalë ditën e sotme para gazetarëve në gjendje jo shumë të mirë shëndetësore.

Disa herë presidenti ka ndërprerë fjalën dhe është kollitur, ndërkohë për gjendjen e tij i ka kërkuar ndjesë edhe gazetarëve.

‘Më falni! Kam qenë dhe pak sëmurë pak këtë javë me thënë të drejtën, por po shërohem’, tha Meta, ndërsa këtë frazë e ka përsëritur disa herë.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur me presidentin, por pavarësisht gjendjes shëndetësore ai argumentoi edhe njëherë vendimine tij për anullimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

khj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026876926422119
array(1) { ["section"]=> string(97) "cfare-i-ka-ndodhur-presidentit-meta-nderpret-fjalen-dhe-kollitet-ne-konference-me-falni-se-167821" }