Çfarë i ka ndodhur Princ Lekës, detaji i frikshëm që nuk u pa në kamera gjatë ceremonisë në Presidencë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:27 25-07-2017 Çfarë i ka ndodhur Princ Lekës, detaji i frikshëm që nuk u pa në kamera gjatë ceremonisë në Presidencë

Ditën e djeshme Ilir Meta ka bërë betimin në Parlament për të vazhduar më pas me ceremoninë e të ftuarve në Presidencë.

Mes të ftuarëve ka qenë edhe Princ Leka me bashkëshorten e tij Elia Zaharia.

Apartati fotografik ka kapur një shenjë të stërmadhe në qafën e Princit ndërsa rrjeti po gëlon me komente.

Nuk dihet se çfarë është kjo shenjë në qafën e tij dhe pse Princ Leka nuk ka marrë mundimin as ta mbulojë.

leka.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097169876098633
array(1) { ["section"]=> string(107) "cfare-i-ka-ndodhur-princ-lekes-detaji-i-frikshem-qe-nuk-u-pa-ne-kamera-gjate-ceremonise-ne-presidence-87305" }