Çfarë i lidh tre këngëtarët e njohur shqiptarë me futbollistin e Arsenalit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:13 27-01-2018 Çfarë i lidh tre këngëtarët e njohur shqiptarë me futbollistin e Arsenalit

Granit Xhaka është një ndër futbollistët me origjinë shqiptare më të suksesshëm në botë.

Lojtari luan me Arsenalin, ku po bën paraqitje mjaft të mira. Por, pavarsisht kësaj, ai nuk e harron vendin e tij, Kosovën.

Lojtari ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku reklamon një event që do të mbahet në Angli, me rastin e 10 vjetorit të pavarsisë së Kosovës.

Xhaka reklamon disa nga këngëtarët e njohur shqiptar, si Bujar Qamili, Meda dhe Gjeto Luca.

Kujtojmë që, Xhaka edhe pse luan me Zvicrën, ruan marrëdhënie me shumë këngëtarë shqiptarë.

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36858987808228
array(1) { ["section"]=> string(81) "cfare-i-lidh-tre-kengetaret-e-njohur-shqiptare-me-futbollistin-e-arsenalit-108188" }