Çfarë i shkruan japonezi deputetit të Kuvendit të Shqipërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:10 26-11-2016 Çfarë i shkruan japonezi deputetit të Kuvendit të Shqipërisë

Deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokles i ka ardhur një mesazh nga një mik i facebook (siç thotë deputeti) nga Japonia, dhe jo për lidhje me politikën.

 Motoki Nomachi nga Japonia i ka komunikuar deputetit se ka më në fund ka arritur libri i tij në dorë.

Shkrimi i deputetit Namik Dokle:

MESAZH NGA JAPONIA.

Sot në mëngjes më erdhi një mesazh nga qyteti Sapporo i Japonisë, nga miku i Facebook-t MOTOKI NOMACHI. " Më në fund me erdhi libri yt,-më shkruan ai,- nga Sarajeva në Toronto të Kanadasë dhe prej andej në Sapporo." Librat kanë nevojë për miq dhe lëvizin pa viza. Dhe " Vajzat e mjegullës" nuk kërkuan vizë për të shkuar në Japoni. Të falenderoj shumë, Motoki!

15193436_1086500644781596_2106644334767807161_n.jpg

15135827_1086500608114933_5114852986974786214_n.jpg15135978_1086500578114936_6015722984276647301_n.jpg15170838_1086500671448260_2102761178133390660_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10381388664246
array(1) { ["section"]=> string(66) "cfare-i-shkruan-japonezi-deputetit-te-kuvendit-te-shqiperise-60783" }