“Çfarë iku...iku! Të mendojmë për Armeninë”, Rama dhe Duka zbresin te dhomat e lojtarve të kombëtares

Publikuar tek: aktualitet, më 22:13 08-10-2015 “Çfarë iku...iku! Të mendojmë për Armeninë”, Rama dhe Duka zbresin te dhomat e lojtarve të kombëtares Rama ne nje takim te minutave me pare me Taren

“Çfarë iku...iku. Të mendojmë për ndeshjen me Armeninë”.

Këto t janë fjalët me të cilat kryeministri Rama dhe kreu i FSHF Armand Duka, i kanë thënë djemve të kombëtares në dhomat e zhveshjes, menjëherë pas humbjes së ndeshjes me Serbinë.

Rama e Duka i kanë përgëzuar lojtarët për qytetarinë e treguar në fushën e lojës dhe i kanë inkurajuar për ndeshjen e ardhshme.

Portugalia arriti të ndalë Danimarkën dhe ne kemi ende ndeshjen me Armeninë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhgënjen Shqipëria në Elbasan Arena, Serbia shënon 2 gola në minutat e fundit
Nis konferenca për çiftet që nuk kanë fëmijë, ekspertët e mjekësisë mblidhen në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.0096781253814697
array(1) { ["section"]=> string(101) "cfare-iku-iku-te-mendojme-per-armenine-rama-dhe-duka-zbresin-te-dhomat-e-lojtarve-te-kombetares-22677" }