Çfarë ju premton moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 08:38 02-05-2017 Çfarë ju premton moti sot

 Gjatë ditës së sotme zonat e ulëta dhe ato bregdetare do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta. Po ashtu me vranësira dhe shira të dobët e lokalë paraqitet moti për zonat malore  juglindore.


Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me kushte të paqëndrueshme atmosferike për zonat malore pasi vranësirat dhe shirat do të mbeten prezent ndërsa me kthjellime dhe vranësira të herë pas-hershme do të paraqitet moti për në pjesën tjetër të territorit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë në orët e mëngjesit ndërsa mesdita do të sjellë rritje të ndjeshme të tyre. Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim deri në 1 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flakë në ecje makina në Fier sot në mëngjes, policia në vendngjarje dhe zbulon shkakun paraprak
Sot dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane. KUJDES! Çfarë duhet të bëni »
Article Logic
Execution time: 0.011153936386108
array(1) { ["section"]=> string(31) "cfare-ju-premton-moti-sot-77142" }