Çfarë ka brenda Kryeministrisë së Ramës? Zbuloni objektin e çuditshëm që zbukuron tavolinën e këshilltarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 22-01-2016 Çfarë ka brenda Kryeministrisë së Ramës? Zbuloni objektin e çuditshëm që zbukuron tavolinën e këshilltarit

Një send rrallë përdorur për zbukurime, por që për këshilltarin e Ramës është mëse i nevojshëm për t’u mbajtur në takimet me politikanë të lartë të vendit dhe të botës.

Një ‘’gjë’’ frikësuese, siç është gjarpri. E pabesueshme apo jo? Epo jo dhe aq. Ai që e mban në zyrën brenda Kryeministrisë, është këshilltari i Ramës për Diplomacinë Kulturore dhe Rilindjen Europiane, Fate Velaj.

Gjarpri-fals, që të nxit frikën por që nuk është i vërtetë, nuk lëviz nga tavolina, thjesht sa i ndërrojnë vendin. Njëherë Velaj e vendos afër mikut që pret, njëherë tjetër e përdor si mbajtëse telefoni, duke e vendosur poshtë celularit. Kushedi simbolikisht se çfarë funksioni ka, të superioritetit si ‘’pronar’’ i gjarprit apo thjesht kombinon me pikturat?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089030265808105
array(1) { ["section"]=> string(111) "cfare-ka-brenda-kryeministrise-se-rames-zbuloni-objektin-e-cuditshem-qe-zbukuron-tavolinen-e-keshilltarit-30690" }