Çfarë ka humbur sulmuesi italian, ish e dashura 'tërbon' rrjetin, në vaskë komplet e zhveshur, tregon... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 04-08-2020 Çfarë ka humbur sulmuesi italian, ish e dashura 'tërbon' rrjetin, në vaskë komplet e zhveshur, tregon... (FOTO) Chiara Biasi

Ish e dashura e futbollistit italian Simone Zaza-s, Chiara Biasi është mjaft aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Blogerja e famshme po shijon pushimet dhe të njëjtën kohë ndan disa fragmente me miqtë.

Biasi ka postuar një foto krejtësisht nudo, buzë vaskës, duke parë horizontin. Sikur të mos mjaftonin temperaturat e larta, ajo ka vendosur t’i rrisë akoma më shumë.

chiara_copy.jpg

Futbollisti i Torinos, Zaza duhej të mendohej dy herë përpara ndarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010218858718872
array(1) { ["section"]=> string(108) "cfare-ka-humbur-sulmuesi-italian-ish-e-dashura-terbon-rrjetin-ne-vaske-komplet-e-zhveshur-tregon-foto-216092" }