Çfarë ka mbetur në Tiranë pas festës, pamjet tregojnë realitetin e hidhur (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:24 14-03-2017 Çfarë ka mbetur në Tiranë pas festës, pamjet tregojnë realitetin e hidhur (FOTOT)

Gjatë ditës së sotme Bashkia Tiranë organizoi aktivitete të shumta për Ditën e Verës.

Rrugët e kryeqytetit u dyndën nga njerëz të cilët festuan dhe shijuan aktivitetet, por ajo çfarë lanë pas është me të vërtetë e hidhur. Mbeturina dhe vetëm mbeturina kudo.

Po çfarë taksirati kanë gratë të cilat kanë moshën e nënave tona që duhet të pastojnë mbetjet që lëmë? Pak respekt për veten, njëri-tjetrin dhe vendin ku jetojmë bashkë! /Newsbomb.al/

 mbetje.jpgmbeturina-3-logo.jpgmbeturina-2--logo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e Verës, mijëra qytetarë marrin pjesë në aktivitetet e organizuara nga Bashkia e Tiranës
Projekti u realizua, shihni si duket sot 'Pazari i Ri' (FOTO DHE VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01318621635437
array(1) { ["section"]=> string(84) "cfare-ka-mbetur-ne-tirane-pas-festes-pamjet-tregojne-realitetin-e-hidhur-fotot-71892" }