Çfarë ka ndodhur me aktorët? Rezart Veleshnja dhe Florjan Binaj dalin me sy të nxirë në televizor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 15-11-2019 Çfarë ka ndodhur me aktorët? Rezart Veleshnja dhe Florjan Binaj dalin me sy të nxirë në televizor

Dy aktorët Rezart Veleshnja dhe Florjan Binaj, të cilët janë pjesë e stafit të Luana Vjollcës kanë habitur me daljen e tyre në publik me sy të nxirë.

Rezarti ka publikuar një video në Instastory ku shihet me sy të nxirë dhe kjo ka shqetësuar menjëherë fansat, të cilët kanë aluduar se e ka rrahur dikush.

Disa orë më vonë, aktori ka publikuar të tjerë story ku shihet që syri nuk është i nxirë dhe më pas ka sqaruar ndjekësit për atë që i ka ndodhur.

Rezarti me shaka thotë se atë dhe Florin i ka rrahur Luana, por rrëfen se kjo ka qenë një shaka dhe syrin e ka nxirë me produkte make up-i për puntatën e radhës të emisionit të Luanës.

fghj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028497934341431
array(1) { ["section"]=> string(103) "cfare-ka-ndodhur-me-aktoret-rezart-veleshnja-dhe-florjan-binaj-dalin-me-sy-te-nxire-ne-televizor-185991" }