Çfarë ka ndodhur me “Rrugën e Kombit”, mbushet plot me shishe birrash (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 09-08-2016 Çfarë ka ndodhur me “Rrugën e Kombit”, mbushet plot me shishe birrash (FOTO)

Një sasi e madhe shishe birrash gjendet në arka përgjatë Rrugës së Kombit. Udhëtarët e kanë fotografuar, dhe janë çuditur. Çfarë mund të ketë ndodhur që këto shishe gjenden pikërisht përgjatë autostradës?

Ndoshta mund të jetë rrëzuar ndonjë kamion i ngarkuar me to. Shishet janë të thyera, dhe mund të përbëjnë rrezik për automjetet. Akoma mbetet enigmë prezenca e tyre në atë vend. Punonjësit po përpiqen ta pastrojnë nga xhamat, por që do ju duhet shumë kohë deri në përfundim të pastrimit.

jeta_osh_qejf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090949535369873
array(1) { ["section"]=> string(77) "cfare-ka-ndodhur-me-rrugen-e-kombit-mbushet-plot-me-shishe-birrash-foto-49236" }