Çfarë ka në xhepat e një miliarderi? (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:39 07-09-2016 Çfarë ka në xhepat e një miliarderi? (Video)

Karta krediti, pajisje elektronike luksoze, para ‘cash’, çelsat e super makinës?

Kjo video e biznesmenit Mike Ashley, ofron një pasqyrë të përafërt të asaj se çfarë mund të mbajë në xhepat e tij një multi milioner.

Pronari i Newcastle është detyruar të nxjerrë çdo gjë nga xhepat e tij gjatë një kontrolli sigurie nqë ambientet e magazinës Sports Direct ku do të vendosë nëse do të vazhdojë të jetë aksioner i kompanisë gjigande të mallrave sportime me pakicë.

 

Ajo që ka befasuar gazetarët dhe punonjësit ka qenë një tufë e madhe me prerje 50 paund.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022581100463867
array(1) { ["section"]=> string(47) "cfare-ka-ne-xhepat-e-nje-miliarderi-video-52220" }