Çfarë ka përgatitur sot “C’est La Vie” për kompozitorin Aleksandër Lalo (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:59 26-11-2017 Çfarë ka përgatitur sot “C’est La Vie” për kompozitorin Aleksandër Lalo (Video)

Ai ishte një nga njerëzit më rebelë dhe me vlera të jashtëzakonshme në radhët e artistëve.

Aleksandër Lalo nuk ia kurseu kritikat të gjithë atyre që e meritonin, qofshin këta artistë apo dhe politikanë.

Në ketë video do të shikoni disa nga momentet më të bukura të mjeshtrit, por edhe mesazhe të forta që ai ka dhënë. Një përmbledhje nga spektakli C’est la vie në Tv Klan:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068309307098389
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-ka-pergatitur-sot-c-est-la-vie-per-kompozitorin-aleksander-lalo-video-100859" }