Çfarë ka rezervuar moti për ju sot, mos bëni plane pa u informuar

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 01-05-2017 Çfarë ka rezervuar moti për ju sot, mos bëni plane pa u informuar

Gjatë ditës së sotme moti do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të dendura, por me shira të dobët e lokalë, kryesisht në pjesën veriore të vendit.

 Sipas meteorologëve, pjesa e dytë e ditës do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas hershme në ultësirën perëndimore ndërsa me vranësira të dendura paraqitet moti për zonat malore.


Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie në orët e mëngjesit ndërsa mesdita do të sjellë rritje të lehtë të tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm i mirë për emigrantët shqiptarë në Greqi që nuk kanë dokumente të rregullta
1 maji, foto e rrallë si festohej 70 vjet më parë nën regjimin diktatorial »
Article Logic
Execution time: 0.010397911071777
array(1) { ["section"]=> string(70) "cfare-ka-rezervuar-moti-per-ju-sot-mos-beni-plane-pa-u-informuar-77017" }