Çfarë mendon Kejvina për Rashelin? Kjo është përgjigja e velinës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 19-11-2017 Çfarë mendon Kejvina për Rashelin? Kjo është përgjigja e velinës

Largimi i Rashelit nga “Xing mee Ermalin” ishte një nga lajmet më të bujshme në media pak javë më parë. Ndërsa jo pak u komentua edhe zëvendësimi i saj nga velina tjetër, Kejvina Kthella.

E ftuar në emisionin “Oktapod” Kejvina është pyetur nga Turi se çfarë mendimi ka për Rashelin.

"Kur jetoja në Itali nuk e kam njohur. Ermalin e shikoja gjithmonë në youtube, dhe isha e fokusuar kryesisht tek intervistat. Pjesën e parë të emisionin nuk e shikoja fare. Domethenë kur dilte Rasheli. Pra nuk e kam njohur",- është shprehur Kejvina.

Ndërkohë më pas Turi e ka ngacmuar duke e pyetur se kush është më e bukur ajo apo Rasheli. Ndërsa Kejvina përgjigjet se ajo është më e gjatë se Rasheli.

kejvina.png

 

auto_auto_Ermal_mamaqi_dhe_Rashel_Kolaneci14976230751508259424.jpg

rashel.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070481300354004
array(1) { ["section"]=> string(70) "cfare-mendon-kejvina-per-rashelin-kjo-eshte-pergjigja-e-velines-100146" }