Çfarë mendon Rovena Dilo se janë Cozman dhe Getinjo? Vetëm këngëtarë jo (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:12 24-07-2016

Rovena Dilo ka qenë e ftuar në “Vip Room”, ku ndër të tjera ka folur edhe për muzikën dhe këngëtarët shqiptarë.

E vendosur nga prezantuesi përpara një zgjedhje mes Cozman dhe Getinjos, Dilo ka pyetur nëse ata ishin futbollistë. Pasi ka mësuar se bëhet fjalë për dy repera, këngëtarja ka kërkuar falje pasi nuk i njihte.

Cozman dhe Getinjo janë dy hyrje të reja në tregun muzikor shqiptar dhe nuk është aspak çudi se pse Rovena nuk ka dëgjuar ende për ta. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02340292930603
array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-mendon-rovena-dilo-se-jane-cozman-dhe-getinjo-vetem-kengetare-jo-video-47569" }