Çfarë ndjesie përshkon kur ish-i bëhet baba, rrëfehet Floriana Garo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:36 28-09-2016 Çfarë ndjesie përshkon kur ish-i bëhet baba, rrëfehet Floriana Garo

Moderatorja Floriana Garo ka rrëfyer ndjesitë që ka përshkuar kur mësoi se ish i fejuari i saj Teodor Ngjela është bërë me fëmijë.

Shumëkush prej nesh do e përjetonte keq, por ish-misi ka rrëfyer se është e kundërta, të paktën në rastin e saj.

“Pata një ndjesi shumë pozitive dhe i uroj atij dhe familjes së tij gjithë të mirat.”- tha në një intervistë për “Panorama”.

Thuajse një vit pas ndarjes nga Floriana, Teodor Ngjela, u bë baba pak javë më parë me një vajzë.

E pyetur nëse e ndjek vazhdimësinë e jetës e tij, modetaroja është përgjigjur: “Është e paimagjinueshme që në një vend të vogël si Shqipëria të mos dëgjosh çfarë ndodh në jetën e ish-ëve të tu.”

Ndërsa përsa i përket jetës së saj private, ajo nuk ka dashur të flasë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015744924545288
array(1) { ["section"]=> string(72) "cfare-ndjesie-pershkon-kur-ish-i-behet-baba-rrefehet-floriana-garo-54425" }