Çfarë ndodh çdo ditë në sportelin e Ambasadës Amerikane, gazetari ngre alarmin: Lum kush të rrojë ta shoh Zonjë...

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 24-05-2017 Çfarë ndodh çdo ditë në sportelin e Ambasadës Amerikane, gazetari ngre alarmin: Lum kush të rrojë ta shoh Zonjë...

Gazetari Andi Tepelena ka publikuar një foto me një pamje të përditshme në sportelin e Ambasadës Amerikane.

Është alarmante fakti që dhjetra persona, me shkollë të mesme, pedagogë, artistë etj... ikin çdo ditë nga Shqipëria.  Gazetari shprehet se ‘batakcinjtë e tranzicionit që mbyllin pazaret në emër të partive të tyre jo të qytetarëve të ndershëm se vetëm ato nuk pyeten tashmë, këtë duan..”.

REAGIMI I PLOTË i Andi Teplelenës:

Miq kjo eshte pamja e perditshme ku kaloj prane sportelit te Ambasades Amerikane.

 Jane me dhjetra çdo ditë që paraqiten të marin vizën pasi kanë fituar llotarinë amerikane. Kryesisht janë shtresë e mesme, profesioniste, pedagoge, pasuniversitar, artiste, inxhiniere, juriste, shqiptare te zhgenjyer nga ky realitet.

Bijtë Katovices dhe batakcinjtë e tranzicionit që mbyllin pazaret në emër te partive te tyre jo te qytetareve te ndershem se vetem ato nuk pyeten tashme, kete duan..

Ta çpopullojne kete vend, te mbjellin mungesen e shpreses, shpirtin fatalist, dhe mos te mendojne tjeter se te ikin nga syte kembet nga ky vend. Lum kush te rroje ta shoh Zonje. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Viktimat e sulmit në Manchester, Ariana Grande bën një njoftim për familjet e tyre
Tërmet i fuqishëm në Bulqizë, lëkunden disa qytete të Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.011233806610107
array(1) { ["section"]=> string(115) "cfare-ndodh-cdo-dite-ne-sportelin-e-ambasades-amerikane-gazetari-ngre-alarmin-lum-kush-te-rroje-ta-shoh-zonje-79786" }