Çfarë ndodhi me Arbanën e Xhemin?! Zhduket fotoja sa hap e mbyll sytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:09 09-08-2017 Çfarë ndodhi me Arbanën e Xhemin?! Zhduket fotoja sa hap e mbyll sytë

Arbana Osmani, mikeshë e ngushtë me Xhemi Shehun publikoi një foto të kësaj të fundit, pa grim.

Moderatorja Xhemi Shehu shfaqej tërësisht natyrale dhe e sapozgjuar nga gjumi por megjithatë dukej shumë e bukur.

Kështu mesa duket kemi menduar ne, pasi Xhemit diç’ nuk i ka pëlqyer dhe me gjasë i ka kërkuar Arbanës ta fshijë menjëherë foton.

Dhe në fakt, fotoja nuk është më. Tani që fotoja nuk është më, shqetësimi ynë mbetët miqësia mis tyre.

Mos vallë ky postim i ka futur në sherr dy vajzat e ekranit?!

xhe.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089089870452881
array(1) { ["section"]=> string(73) "cfare-ndodhi-me-arbanen-e-xhemin-zhduket-fotoja-sa-hap-e-mbyll-syte-88658" }