Çfarë ndodhi me shqiptarët në Itali? Arrestohet një FAMILJE e tërë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:34 10-04-2018 Çfarë ndodhi me shqiptarët në Itali? Arrestohet një FAMILJE e tërë Foto ilustruese

Një familje shqiptare ka përfundur në prangat e policisë italiane pasi akuzohen për trafikim kokaine.

Bëhet fjalë për për një 41 vjeçar, një grua 37-vjeç, cift bashkëshortësh dhe një djalë 19-vjeçar, që sipas mediave italiane është nipi i tyre që jetonte me ta. Në banesën e tyre në Giulianello, mbanin kokainën me të cilën furnizonin shtetas italianë dhe shqiptarë, dhe banesa ishte kthyer në bazën e shpërndarjes së kokainës.

Gjatë kontrollit policor u janë gjendur 50 gram kokainë, e ndarë në doza gati për shitje, materiale për paketimin e saj, substancë e ashtuquajtur “da cut”, pershore elektronike, celularë dhe 350 euro.

 cocainaalbano.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusia ‘blindon’ Ngjelën: Të tilla konkluzione vendosin në dyshim INTELIGJENCËN E AUTORIT...
Vritet me tre plumba në kokë një person në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.01016902923584
array(1) { ["section"]=> string(72) "cfare-ndodhi-me-shqiptaret-ne-itali-arrestohet-nje-familje-e-tere-116416" }