Çfarë ngjashmërie…Erion Veliaj ‘’kopje’’ e Barack Obamës. Shikojeni në 12 foto

Publikuar tek: politike, më 20:35 26-12-2015 Çfarë ngjashmërie…Erion Veliaj ‘’kopje’’ e Barack Obamës. Shikojeni në 12 foto

Katër foto që thonë shumë, shikoni se çfarë ngjashmërie mes Presidentit Amerikan Barack Obama dhe kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.

Në 4 momente, me të njëjtat ide dhe me foto të ekzekutuara përsosmërisht njësoj.

Momenti i parë: Fotoja e kandidimit, Momenti i dytë: Me fëmijë në zyrë, duke i kundruar në karrigen ku punojnë, Momenti i Tretë:Duke ngritur kolltukun e zyrës, Momenti i Katërt: Duke lyer muret e kopshteve. Por lista shtohet edhe me momente te tjera.

erionveliajbarackobama

erionveliajbarakobama2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090599060058594
array(1) { ["section"]=> string(79) "cfare-ngjashmerie-erion-veliaj-kopje-e-barack-obames-shikojeni-ne-12-foto-28620" }