Çfarë nipi që është Florjan Binaj! Polici i Portokallisë gjen kohë nga dita e tij e ngjeshur dhe bën 2 veprime të adhurueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:28 09-03-2016 Çfarë nipi që është Florjan Binaj! Polici i Portokallisë gjen kohë nga dita e tij e ngjeshur dhe bën 2 veprime të adhurueshme

Çfarë nipi që është Florjan Binaj! Kjo mund të thuhet, teksa shikon 2 gjeste të tij që duhet thënë janë të adhurueshme. Polici i Portokallisë gjen kohë nga dita e tij e ngjeshur dhe lë për pak orë provat për spektaklin e humorit dhe u shkon në shtëpi 2 gjysheve të tij, duke i uruar për ‘’8 Mars’’ por edhe duke bërë 2 foto.

E ndryshe nga ‘’turma’’ në rrjetet sociale, fotot i ka hedhur sot.

“8 Marsi ishte edhe i gjysheve!!!’’, shkruan Binaj.

florgjyshe

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095968246459961
array(1) { ["section"]=> string(130) "cfare-nipi-qe-eshte-florjan-binaj-polici-i-portokallise-gjen-kohe-nga-dita-e-tij-e-ngjeshur-dhe-ben-2-veprime-te-adhurueshme-34655" }