Çfarë nuk shkon në këtë foto? Zjarrfikësja shkon për të ndihmuar

Publikuar tek: bota, më 21:52 09-09-2016 Çfarë nuk shkon në këtë foto? Zjarrfikësja shkon për të ndihmuar

Forcat e zjarrfikëses dhe policia kanë shkuar në vendngjarje për të ndihmuar, por çfarë?

Nëse shikoni me vëmendje, në katin e pestë të parkingut të sfond varet një makinë. Ngjarja tronditëse ka ndodhur disa minuta më parë në Austin të Teksasit.

Shoferi mesa duket ka ngatërruar marshin e makinës por fatmirësisht goma e pasme është kapur në një kabëll dhe mjeti ka mbetur i varur. Karburanti ka filluar të rrjedhë nga makina në atë moment duke e bërë më të rrezikshme situatën ndërsa shoferi ka arritur të dalë nga dritarja e makinës dhe ëshë ngjitur në parking.

fg54g5ghhshot_1.jpg

fggrrgrgrgrrgrgshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Hillary Clinton i ka mbetur vetëm një vit jetë”, pretendimi shokues (Video)
Armëpushim në Siri, SHBA dhe Rusia gjejnë gjuhën e përbashkët, do kërkohet tranzicion politik »
Article Logic
Execution time: 0.010560989379883
array(1) { ["section"]=> string(69) "cfare-nuk-shkon-ne-kete-foto-zjarrfikesja-shkon-per-te-ndihmuar-52464" }