"Çfarë nuk të vret, të bën më të fortë!", moderatori: Sapo jemi njohur me kryetarin e PS dhe kryeministrin e ardhshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 18-10-2017

Në valën e debatit dhe akuzave që kanë pllakosur pas publikimit të përgjimeve nga dosja “Habilaj” ku përmendej edhe emri i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, moderatori dhe gazetari i njohur, Edi Oga, e ka një këndvështrim të vetin për gjithë këtë.

“Nëse ngjarjet zhvillohen si zakonisht, sapo jemi njohur me kryetarin e PS dhe kryeministrin e ardhshëm!” shkruan Oga ndërsa është “ngacmuar” edhe nga një prej komentuesve të tij.

“Të ka inspiruar Lul Basha për këtë konstatim”, i shkruan ai.

“Kush është kjo” i përgjigjet me nota humori e ironie moderatori.

ssssss.png

eeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036031007766724
array(1) { ["section"]=> string(117) "cfare-nuk-te-vret-te-ben-me-te-forte-moderatori-sapo-jemi-njohur-me-kryetarin-e-ps-dhe-kryeministrin-e-ardhshem-96281" }