Çfarë paralajmëroi Berisha? Ja mesazhi që sapo dha

Publikuar tek: politike, më 18:46 24-06-2019 Çfarë paralajmëroi Berisha? Ja mesazhi që sapo dha

Gjatë ditës së sotme, Kolegji Zgjedhor ka marrë vendimin, të lërë në fuqi 30 qershorin si datën e zgjedhjeve lokale, ndërkohë ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një foto nga protesta e opozitës, ku shfaqet me dy gishta.

Berisha paralajmëron se do të ketë protesta dhe do të vazhdojë beteja kundër shtetit të mafies së drogës.

Përmes një postimi në 'Facebook' , Berisha e quan këtë betejë të sigurtë drejt fitores.

'Beteja kunder shtetit te mafies se droges vazhdon e sigurte drejt fitores', shkruan Berisha.

65050686_1305791339581770_6425140731148500992_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029541015625
array(1) { ["section"]=> string(56) "cfare-paralajmeroi-berisha-ja-mesazhi-qe-sapo-dha-169579" }